Elutervelt ülipüüdlik

Autor: Gary Trosclair

Ilmumisaeg: 04.12.2023

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 264

Järjekindel isiksus on väga töökas, täiust taotlev, sihikindel, pro­duktiivne, energiline, eesmärgikindel, piinlikult täpne ja teovõimas. Harilikult on niisuguse isiksuselaadiga inimesed enda vastu väga nõudlikud, mis puutub asjade elluviimisesse, moraali ja vastutusse. Nad kalduvad olema ambitsioonikad, aga mitte tingimata karjääriredelil tõusmise mõttes, mida ambitsioonikusega tavaliselt seos­tatakse. Järjekindlus võib viia nii kogude viisi luuletamise kui ka tippjuhiks pürgimiseni.

Kas tundsite ennast selles kirjelduses ära? Kompulsiivsus on suure saavutusvajadusega inimese relv, mis tasakaalukal rakendamisel toob palju kasu ja toidab ambitsioone, ebaterve intensiivsuse korral aga pöördub tema enda vastu, põlistades jäika ja kontrollivat meelelaadi, mis omakorda hoiab teda pinges, toob kohustused ettepoole kõigest muust, lõhub inimsuhteid jne. Järjekindlus kui isikuomadus võib niisiis sama skaala eri otstes mõjutada teie elu äärmuslikel viisidel.

Gary Trosclair aitab jõuda sügavama arusaamiseni sellest, mis üldse on järjekindel või kompulsiivne isiksus, kuidas selliseks kujunetakse ning mis kihtidest see koosneb. Selle raamatu abil õpite teadvustama oma lugu, seadma paremini prioriteete ning juhtima eluterveid muudatusi olulistes eluvaldkondades. Teadvustage oma mina osi, hoidke ohjad kindlalt käes ja võtke enda ülipüüdlikkusest maksimum.

Hind klubis: 27.90 € Hind poes: 35.90 €

Elutervelt ülipüüdlik

Eessõna 9 Sissejuhatus 13 I OSA Järjekindel isiksus: milline ta on ja kuidas ta selliseks kujunes 27 1. peatükk. Järjekindla isiksuse äratundmine 29 2. peatükk. Kuidas ma selliseks muutusin? Puu kasvab seal, kus saab 43 II OSA Järjekindluse potentsiaali realiseerimine 61 3. peatükk. Neli sammu elutervema kompulsiivsuseni 63 4. peatükk. Esimene samm: mõistke oma lugu, et tutvuda enda siseilmaga 69 5. peatükk. Teine samm: tegelege oma sügavamate tundekihtide ja iseenda eri tahkudega emotsionaalsel tasandil 81 6. peatükk. Kolmas samm: looge tähenduslikkust – selgitage välja oma püüdlused ja pange paika prioriteedid 99 7. peatükk. Neljas samm: tegutsege – võtke nõuks käituda oma püüdlustest lähtuvalt 107 III OSA Ees ootavad ohud ja võimalused: muudatuste juhtimine kesksetes valdkondades 113 8. peatükk. Keha 115 9. peatükk. Aeg ja raha 125 10. peatükk. Töö ja karjäär 137 11. peatükk. Inimesed, kaaslased ja vanemlus 151 12. peatükk. Puhkus ja mäng 171 13. peatükk. Psühholoogiline areng: sisemise mängu keerdkäigud 181 IV OSA Edasisele teele kaasa 195 14. peatükk. Kompulsiivse inimese teekonna toetamine 197 15. peatükk. Toetus ja soovitused kompulsiivsete kaaslastele 207 Järelsõna 225 Tänusõnad 231 Märkused 233 Bibliograafia 253 Autorist 263

Elutervelt ülipüüdlik

Kõik raamatud

Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi kodukord

1. Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi (edaspidi raamatuklubi) annab eesti keeles välja Eesti ja muu maailma autorite parimaid populaarteaduslikke raamatuid (edaspidi klubiraamatud).

2. Raamatuklubi liikmed saavad iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut vähemalt 20% poehinnast odavamalt.

3. Klubiraamatud saadame Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaati saatmine on tasuta, kulleritasu on 5,40.

4. Raamatuklubi teavitab liikmeid uute klubiraamatute ilmumisest SMSi, uudiskirja, raamatuklubi kodulehekülje ning ajakirjade Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus kaudu.

5. Kui raamatuklubi liige soovib klubiraamatust loobuda, peab ta sellest teada andma enne ilmumiskuu 15. päeva. Äraütlemisest saab teatada:
a) klubi kodulehel www.ajalooraamatud.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti 9–17).

6. Teatamata jätmist käsitleb raamatuklubi tellimusena ja klubiraamat saadetakse välja ning raamatuklubi liikmele esitatakse raamatu eest arve. Tellimuste täitmise aeg on orienteeruvalt 2 nädalat.

7. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).