Evolutsiooni äpardused

Autor: Alex Bezzerides

Ilmumisaeg: 22.09.2022

Kirjastus: Äripäev AS

Lehekülgi: 320

On teil välja tõmmatud mõni tarkusehammas? Kannate te prille? Kas teie lähedased kurdavad teie norskamise üle? Kas te ise kurdate jala- või seljavalude üle?

Suure tõenäosusega vastasite mõnele neist küsimustest jaatavalt. Olete te kunagi aga mõelnud, miks meie keha meile selliseid probleeme valmistab?

Arvestades kõiki inimkeha nõrkusi, tekib küsimus, kuidas inimesed on selliseks kujunenud ning kuidas me oleme suutnud liigina ellu jääda. Selles laia teemaderingi katvas, üllatavaid fakte ja sooja huumorit täis raamatus vastabki bioloog Alex Bezzerides neile küsimustele. See on põnev lugu meie ühelt poolt suurepäraselt toimivatest ja kohanemisvõimelistest, aga teisalt ebatäiuslikest ja valutavatest kehadest.

Autorist:

Alex Bezzerides on USA bioloogiaprofessor ja õppejõud. Ta annab loenguid inimese anatoomiast ja füsioloogiast entomoloogiani ja kasutab ta oma teadmisi evolutsioonist ja anatoomiast, et selgitada lõbusal ja lihtsasti mõistetaval viisil inimkeha toimimise aluseid. „Evolutsiooni äpardused“ on tema esimene raamat.

 

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 27.90 € Hind poes: 35.90 €

Evolutsiooni äpardused

SISSEJUHATUS: Sina pole süüdi ESIMENE OSA: Kõik on peas kinni
  1. Mastodoni hautis
  2. Kalasilmobjektiiv
  3. Kurgust alla
TEINE OSA: Valulik ja habras
  1. Ussid ja sussid
  2. Mesine puhkus
  3. Kaunis keha ja … seljavalu
KOLMAS OSA: Rohkelt rõõmu
  1. Voolata või mitte voolata
  2. Lahusolek paneb südame põksuma … ja peenise tuksuma
  3. Maailma suurim valu
JÄRELDUSED: Valaskala vees Tänusõnad Kasutatud allikad

Evolutsiooni äpardused

Kõik raamatud

Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi kodukord

1. Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi (edaspidi raamatuklubi) annab eesti keeles välja Eesti ja muu maailma autorite parimaid populaarteaduslikke raamatuid (edaspidi klubiraamatud).

2. Raamatuklubi liikmed saavad iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut vähemalt 20% poehinnast odavamalt.

3. Klubiraamatud saadame Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaati saatmine on tasuta, kulleritasu on 5,40.

4. Raamatuklubi teavitab liikmeid uute klubiraamatute ilmumisest SMSi, uudiskirja, raamatuklubi kodulehekülje ning ajakirjade Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus kaudu.

5. Kui raamatuklubi liige soovib klubiraamatust loobuda, peab ta sellest teada andma enne ilmumiskuu 15. päeva. Äraütlemisest saab teatada:
a) klubi kodulehel www.ajalooraamatud.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti 9–17).

6. Teatamata jätmist käsitleb raamatuklubi tellimusena ja klubiraamat saadetakse välja ning raamatuklubi liikmele esitatakse raamatu eest arve. Tellimuste täitmise aeg on orienteeruvalt 2 nädalat.

7. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).