Leegionär. Rooma sõduri (mitteametlik) käsiraamat

Autor: Philip Matyszak

Ilmumisaeg: 30.11.2016

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 200

Philip Matyszaki „Leegionär. Rooma sõduri (mitteametlik) käsiraamat“ on rikkalikult illustreeritud ja humoorikas toonis kirja pandud raamat Rooma riigi sõdalastest. Raamatust võib leida vastused kõigile küsimustele, mis selle ameti ihalejat võivad huvitada.
• Kuidas leegionäriks saada?
• Mil moel hankida varustus?
• Kuidas võidelda vastasega ja käsitseda relva?
• Mida teha sõjasaagiga?
• Mis ootab langenud leegionäri teispoolsuses?
• Ja palju muud.
„Leegionär võib end leida sõjaväe eelpostilt kõikjalt kogu impeeriumi piires, kus ta elab ja treenib, et anda oma parim siis, kui sõjavägi kord lahingusse astub. Õigele värvatule annab sõjavägi väljaõppe, karjäärivõimalused ning püsiva sissetuleku järgmiseks 25 aastaks. See käsiraamat annab juhiseid kõigiks neiks aastaiks alates sellest, kus sõjaväkke astuda, kuni väljaõppe, turvise ja rividrilli üksikasjadeni. Siit leiate nõuandeid, kuidas lahingus ellu jääda, kuidas elada sõjaväelaagris ning kuidas teenistuse lõppedes rahulikult ja jõukalt erru minna.“

Vaata näidislehekülgi ›

Hind klubis: 23.50 € Hind poes: 29.50 €

Leegionär. Rooma sõduri (mitteametlik) käsiraamat

Rooma sõjaväkke astumine Tulevase sõduri teejuht leegionis Alternatiivne sõjaväeline karjäär Leegionäri varustus Väljaõpe, distsipliin ja auastmed Inimesed, kes tahavad sind tappa Elu laagris Sõjakäigul Kuidas rünnata linna Lahing Tagajärjed Kaart Sõnaseletusi Tänuavaldused Lisalugemist Illustratsioonide allikad

Leegionär. Rooma sõduri (mitteametlik) käsiraamat

Kõik raamatud

Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi kodukord

1. Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi (edaspidi raamatuklubi) annab eesti keeles välja Eesti ja muu maailma autorite parimaid populaarteaduslikke raamatuid (edaspidi klubiraamatud).

2. Raamatuklubi liikmed saavad iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut vähemalt 20% poehinnast odavamalt.

3. Klubiraamatud saadame Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaati saatmine on tasuta, kulleritasu on 5,40.

4. Raamatuklubi teavitab liikmeid uute klubiraamatute ilmumisest SMSi, uudiskirja, raamatuklubi kodulehekülje ning ajakirjade Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus kaudu.

5. Kui raamatuklubi liige soovib klubiraamatust loobuda, peab ta sellest teada andma enne ilmumiskuu 15. päeva. Äraütlemisest saab teatada:
a) klubi kodulehel www.ajalooraamatud.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti 9–17).

6. Teatamata jätmist käsitleb raamatuklubi tellimusena ja klubiraamat saadetakse välja ning raamatuklubi liikmele esitatakse raamatu eest arve. Tellimuste täitmise aeg on orienteeruvalt 2 nädalat.

7. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).