Viikingite maailm

Autor: Imeline Ajalugu

Ilmumisaeg: 20.12.2023

Kirjastus: Äripäev

Lehekülgi: 120

Viimase poolsajandiga on viikingiaja uuringuis toimunud tõeline läbimurre. Arheoloogid ja ajaloolased on viikingite eluviisi tundmaõppimiseks analüüsinud pikkmajade vanu postiauke, laevadesse maetud sõdalaste luid ja hauapanuseid ning isegi söestunud viinamarjaseemneid.
Kuna viikingid ise oma ajalugu üles ei kirjutanud, tuleb tõde muinaspõhjala asukate kohta otsida muudest allikatest. Viikingite ajalugu on kirjeldatud nii saagade kangelaslugudes kui ka mungakloostrite hirmusegastes kroonikates, ent alles nüüd on pusletükid hakanud tänu moodsatele uurimismeetoditele tasapisi oma kohale paigutuma.
Praeguseks on saadud juba päris palju uut teavet, kuid ka vastuseta küsimusi on üksjagu. Sellest käesolev, Imelise Ajaloo samateemalise menuka erinumbri ümbertrükina valminud raamat kirjutabki.

Hind klubis: 15.90 € Hind poes: 19.90 €

Viikingite maailm

Viikingite maailm

Kõik raamatud

Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi kodukord

1. Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi (edaspidi raamatuklubi) annab eesti keeles välja Eesti ja muu maailma autorite parimaid populaarteaduslikke raamatuid (edaspidi klubiraamatud).

2. Raamatuklubi liikmed saavad iga kuu 1–2 klubiraamatut vähemalt 20% poehinnast odavamalt.

3. Klubiraamatud saadame Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaati saatmine on tasuta, kulleritasu on 5,40.

4. Raamatuklubi teavitab liikmeid uute klubiraamatute ilmumisest SMSi, uudiskirja, raamatuklubi kodulehekülje ning ajakirjade Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus kaudu.

5. Kui raamatuklubi liige soovib klubiraamatust loobuda, peab ta sellest teada andma enne ilmumiskuu 15. päeva. Äraütlemisest saab teatada:
a) klubi kodulehel www.ajalooraamatud.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti 9–17).

6. Teatamata jätmist käsitleb raamatuklubi tellimusena ja klubiraamat saadetakse välja ning raamatuklubi liikmele esitatakse raamatu eest arve. Tellimuste täitmise aeg on orienteeruvalt 2 nädalat.

7. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).