Vananemist ei saa vältida ega teistele teha anda. Samuti pole mõtet jääda ootama laboriuudiseid igikestvatest rakkudest, sest inimene kui sotsiaalne ja psühholoogiline olend pole nagunii valmis surematusega hakkama saama. Meid aitab vaid see, kui omandame vananemise juhtimise ja sellega kohanemise oskused.

Teema on elu- ja teadusvaldkondi läbiv ja peaaegu kõigel, millest autor räägib, on kaks otsa. Andrew Weil on asjade lahti seletamisel äärmiselt üksikasjalik, mis võib tunduda kohati ehk veidi tüütugi. Samas on see ainus viis, mis aitab jõuda arusaamiseni ja kaitsta end vananemisvastaste toodete ning teenuste turul libekeelte ja virvatulukeste eest. Autor pakub teekonda põhjendustest lahendusteni, teooriatest praktiliste tööriistadeni ning kõrvalepõikeid, mis avardavad silmaringi.

Hind klubis: Hind poes:

Kõik raamatud

Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi kodukord

1. Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubi (edaspidi raamatuklubi) annab eesti keeles välja Eesti ja muu maailma autorite parimaid populaarteaduslikke raamatuid (edaspidi klubiraamatud).

2. Raamatuklubi liikmed saavad iga kuu (v.a juulis) 1–2 klubiraamatut vähemalt 20% poehinnast odavamalt.

3. Klubiraamatud saadame Omniva pakiautomaati või kulleriga kohale. Omniva pakiautomaati saatmine on tasuta, kulleritasu on 5,40.

4. Raamatuklubi teavitab liikmeid uute klubiraamatute ilmumisest SMSi, uudiskirja, raamatuklubi kodulehekülje ning ajakirjade Imeline Ajalugu ja Imeline Teadus kaudu.

5. Kui raamatuklubi liige soovib klubiraamatust loobuda, peab ta sellest teada andma enne ilmumiskuu 15. päeva. Äraütlemisest saab teatada:
a) klubi kodulehel www.ajalooraamatud.ee,
b) telefonil 667 0400 (tööpäeviti 9–17).

6. Teatamata jätmist käsitleb raamatuklubi tellimusena ja klubiraamat saadetakse välja ning raamatuklubi liikmele esitatakse raamatu eest arve. Tellimuste täitmise aeg on orienteeruvalt 2 nädalat.

7. Raamatuklubist lahkumiseks kirjutage [email protected] või helistage 667 0400 (tööpäeviti kell 9‒17).